czyli teatr w chmurze, to niezależny zespół artystów, technik, miejsc i rozwiązań technologicznych, założony w 2016 roku przez wrocławskiego twórcę Teo Dumskiego. Teatr zachwycił publiczność swoją pierwszą produkcją – Krótkim Zarysem Wszystkiego (premiera w Kinie Nowe Horyzonty). Przedstawienie o historii wszechświata – kompilacja teatru, filmu i sztuk wizualnych – było nagradzane i pokazywane na prestiżowych festiwalach (m.in. Boska Komedia w Krakowie, CaFE Festival w Budapeszcie, Studiobühne w Kolonii czy Belaya Vezha w Brześciu – podczas tego ostatniego międzynarodowa grupa krytyków teatralnych przyznała Cloud Theater nagrodę za „sukces w poszukiwaniu nowych form w teatrze). Na 38. PPA miała miejsce premiera kolejnego spektaklu: Technologia jest Istotą (nominacja do Wrocławskiej Nagrody Teatralnej).
Teo Dumski – aktor, reżyser i pedagog, absolwent wrocławskiej PWST (2007), autor eksperymentów formalnych związanych z kreatywnym wykorzystaniem nowych technologii w teatrze. Pierwsze jego doświadczenia sięgają roku 2013, gdy w ramach Live Game organizowanego przez Teatr Ad Spectatores prowadził warsztaty z wykorzystaniem podłogi jako dwuwymiarowego poziomego medium etiudy teatralnej (technika została później wykorzystana w spektaklu The Floor: w moro po bułki). W swojej twórczości Teo Dumski broni sensu istnienia artysty w dzisiejszym technologicznym świecie, tym samym dotykając wątków transhumanistycznych. Zajmuje się również badaniem i nauczaniem technik aktorskich Michaiła Czechowa.
Magdalena Górnicka-Jottard – absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Antwerpii na wydziale tańca współczesnego i choreografii oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracowała przy ponad 50 spektaklach, projektach tanecznych i performance’ach, za każdym razem starając się poszukiwać indywidualnego języka choreograficznego.
W latach 2011–2014 pedagog tańca współczesnego Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego. Aktualnie nauczyciel na specjalizacjach tańca oraz pantomimy w Policealnym Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu. Chętnie angażuje się w projekty artystyczne, podczas których może z pasją pracować i rozwijać się. Pasję tę odnalazła współpracując z Cloud Theater.
Sebastian Siepietowski – inżynier architekt po Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Absolwent Policealnego Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu ze specjalizacją pantomima oraz student scenografii na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 2006 roku aktor Teatru S-Tworzywo, od 2014 jego kierownik artystyczny. Od roku członek grupy Cloud Theater oraz twórca interdyscyplinarnej inicjatywy Prisma Artem. Absolwent Akademii Teatru Alternatywnego. Współpracuje projektowo i warsztatowo z Centrum Sztuki WRO we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty teatralne we współpracy z Domem Kultury Bakara. Brał udział w wielu międzynarodowych i lokalnych projektach artystycznych i teatralnych, festiwalach oraz warsztatach. Obecnie pod skrzydłami Cloud Theater rozwija nową formę artystycznej komunikacji – „żyjący rysunek”.
Jacek Tuńczyk Fedorowicz – wszechstronny multiinstrumentalista, znany z zespołów Klaus Mit Foch (1986–1989) Kormorany (od 1987), Karbido – Stolik (od 2006), Gliniane Pieśni (od 2011). Na swoim koncie ma ponad 1000 koncertów i spektakli w 30 krajach: od Los Angeles po Teheran, Orkany, Mińsk, Edynburg, Jerozolimę.