Kontakt

MUZEUM NARODOWE WE WROCŁAWIU

pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław
NIP 896-000-60-69

sekretariat: +48 71 343 56 43
centrala: +48 71 372 51 50/51, 53, 56
faks: +48 71 372 51 59
e-mail: sekretariat@mnwr.pl

Muzeum – więcej kontaktów

KURATORZY MNWr ➸
KURATORZY ME ➸
KURATORZY P4K ➸

SEKRETARIAT
sekretariat@mnwr.pl
tel. 71 343 56 43

Elżbieta Gajewska
elzbieta.gajewska@mnwr.pl

Barbara Andruszkiewicz
barbara.andruszkiewicz@mnwr.pl

DZIAŁ DOKUMENTACJI I INWENTARYZACJI ZBIORÓW
inwentarze@mnwr.pl
tel. 71 344 28 27, 71 372 51 50 (-51, -53) wew. 267

Monika Raczyńska-Sędzikowska
Główny inwentaryzator
monika.sedzikowska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 (-51, -53) wew. 263

ZESPÓŁ:
Jolanta Wybraniec-Krzywka
jolanta.krzywka@mnwr.pl

Dobrochna Głowaczewska
dobrochna.glowaczewska@mnwr.pl

Natalia Więcław
natalia.wieclaw@mnwr.pl

Maria Kondracka
maria.kondracka@mnwr.pl

PRAWA AUTORSKIE
Dominika Jeżewska
Główny specjalista ds. praw autorskich i sporządzania umów
dominika.jezewska@mnwr.pl
tel. 71 726 56 77

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA
Arkadiusz Podstawka
Kierownik działu
arkadiusz.podstawka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 228, 229

ZESPÓŁ:
Wojciech Rogowicz
wojciech.rogowicz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 228, 229

Wanda Poczachowska
wanda.pochachowska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 230

Magdalena Wyłupek
magda.wylupek@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 230

DZIAŁ KONSERWACJI
Małgorzata Slawiczek-Altman
Główny konserwator
malgorzata.slawiczek-altman@mnwr.pl

tel. 71 372 51 50 w. 232

ZESPÓŁ:
— Pracownia Malarstwa i Rzeźby
tel. 71 372 51 50 w. 232, 235

Karolina Furykiewicz

Starszy konserwator
karolina.furykiewicz@mnwr.pl

Joanna Zyzik-Lubasińska
Konserwator

joanna.zyzik-lubasinska@mnwr.pl

Artur Jarkiewicz
Konserwator

artur.jarkiewicz@mnwr.pl

dr Agata Warszewska-Kołodziej
Starszy asystent konserwatorski
agata.warszewska@mnwr.pl

Barbara Kicielińska
Starszy renowator
barbara.kicielinska@mnwr.pl

Mariola Gloc-Rochowicz
Starszy renowator
mariola.rochowicz@mnwr.pl

Archiwum dokumentacji konserwatorskich
Warunki konserwatorskie dotyczące wypożyczeń
Marzena Mironowicz

Konserwator
marzena.mironowicz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 w. 232

— Pracownia Metali
tel. 71 372 51 50 w. 231

Marcin Sokolnicki

Starszy renowator
marcin.sokolnicki@mnwr.pl

Mariusz Wierchowski
Starszy renowator
mariusz.wierchowski@mnwr.pl

— Pracownia Tkanin
tel. 71 3725150 wew. 233

Diana Jędrysek-Skotnicka

Starszy konserwator
diana.jedrysek@mnwr.pl

— Pracownia Mebli i Ram
tel. 71 372 51 50 w. 254

Franciszek Kosiński

Starszy renowator
franciszek.kosinski@mnwr.pl

— Pracownia Papieru i Skóry
tel. 71 372 51 50 w. 252

Daria Kordowska

Konserwator
daria.kordowska@mnwr.pl

Izabella Żołowicz
Asystent konserwatorski
izabella.zolowicz@mnwr.pl
 
 

SEKRETARZ DS. NAUKOWO-OŚWIATOWYCH
Małgorzata Korżel-Kraśna
malgorzata.krasna@mnwr.pl
tel. 71 343 82 04

DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU
Anna Kowalów
Rzecznik prasowy
Kierownik Działu Reklamy i Marketingu
anna.kowalow@mnwr.pl
tel. 71 343 07 27, +48 696 501 438

ZESPÓŁ:
Anna Chodorska
Specjalista ds. reklamy i marketingu
anna.chodorska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 273

Justyna Chojnacka
Referent ds. promocji i organizacji wydarzeń
justyna.chojnacka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 209

Joanna Socha
Specjalista ds. sprzedaży
joanna.socha@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 273

Paulina Popiół
Specjalista ds. promocji i kontaktów z mediami
paulina.popiol@mnwr.pl
tel. 71 343 07 27, 71 372 51 50 wew. 271

Paulina Grubiak
Specjalista ds. reklamy i sponsoringu
paulina.grubiak@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 209

Aleksandra Ziemlańska
Specjalista ds. strony www
aleksandra.ziemlanska@mnwr.pl
tel. 71 343 07 27, 71 372 51 50 wew. 271

PRACOWNIA KOMPUTEROWA
dr Aleksandra Bek-Koreń
Kierownik Pracowni Komputerowej
aleksandra.bek-koren@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 226

ZESPÓŁ:
Weronika Jackiewicz
weronika.jackiewicz@mnwr.pl

Katarzyna Pierzchała
katarzyna.pierzchala@mnwr.pl

Szymon Puchała
szymon.puchala@mnwr.pl

WYDAWNICTWO
wydawnictwo@mnwr.pl

Bogusława Idzik-Ćwikowska
Kierownik Działu Wydawnictw
boguslawa.idzik@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 256

ZESPÓŁ:
Urszula Bednarz
urszula.bednarz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 303

Stanisław Rościcki
stanislaw.roscicki@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 303

Małgorzata Wieczorek
malgorzata.wieczorek@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 316

BIBLIOTEKA
tel. 71 372 51 50 wew. 320

Barbara Fercowicz
Kierownik Biblioteki
barbara.fercowicz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 239

ZESPÓŁ:
Beata Szczupakowska
beata.szczupakowska@mnwr.pl

Maria Piotrowska
maria.piotrowska@mnwr.pl

Dorota Polak
dorota.polak@mnwr.pl

Katarzyna Sokulska
katarzyna.sokulska@mnwr.pl

Przemysław Tarka
przemyslaw.tarka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 285

DZIAŁ KADR I SPRAW SOCJALNYCH
Wioletta Fudali
Kierownik Działu Kadr i Spraw Socjalnych
wioletta.fudali@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 356

Iwona Sztajnert-Szynkarek
Specjalista ds. Kadr i BHP
iwona.sztajnert-szynkarek@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 202

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
Grażyna Kośnicka
Kierownik Sekcji Gospodarczej
grazyna.kosnicka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 213

Marta Czarnecka-Wysocka
Referent ds. administracyjno-gospodarczych

marta.wysocka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 213

Kamila Wosiak
Referent ds. administracyjno-gospodarczych

kamila.wosiak@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 213

Joanna Piątkowska
Główny specjalista ds. technicznych
joanna.piatkowska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 215

Anna Twardowska
Główny specjalista ds. zamówień publicznych
anna.twardowska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 289

print