Muzeum Etnograficzne

ul. Traugutta 111-113
50-077 Wrocław
+48 71 344 33 13
+48 71 342 12 67
muzeum@muzeumetnograficzne.pl

Muzeum Etnograficzne – więcej kontaktów

Elżbieta Berendt
Kierownik Muzeum Etnograficznego
elzbieta.berendt@mnwr.pl
muzeum@muzeumetnograficzne.pl
+48 71 342 12 67
+48 71 344 33 13

Dział Sztuki Ludowej 
Joanna Kurbiel 
j.kurbiel@muzeumetnograficzne.pl

Dział Tkanin i Strojów
Hanna Golla 
h.golla@muzeumetnograficzne.pl

Dział Folkloru
Dorota Jasnowska 

d.jasnowska@muzeumetnograficzne.pl

Agnieszka Julia Szepetiuk-Barańska

a.szepetiuk-baranska@muzeumetnograficzne.pl

Dział Ceramiki
Dorota Jasnowska

d.jasnowska@muzeumetnograficzne.pl

Dział Kultury Technicznej
Jacek Bohdanowicz 
j.bohdanowicz@muzeumetnograficzne.pl

Dział Dokumentacji i Inwentaryzacji
Elżbieta Baluch 
e.baluch@muzeumetnograficzne.pl

Pracownia Konserwacji Zabytków
Roman Kołakowski 
roman.kolakowski@muzeumetnograficzne.pl

Dział Administracyjny 
Tadeusz Polak
tadeusz.polak@mnwr.pl

Specjalista do spraw przetwarzania danych
Lidia Stobienia-Wandałowska 
l.stobienia-wandalowska@muzeumetnograficzne.pl

print