Praca

Oferty pracy

Muzeum Narodowe we Wrocławiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisko

MONTAŻYSTA WYSTAW, KIEROWCA

Praca w pełnym wymiarze godzin, zatrudnienie na umowę o pracę.

Zakres obowiązków
— montaż i demontaż obiektów
— transportowanie i montowanie sprzętu wystawienniczego
— przygotowywanie materiałów transportowych
— pakowanie i rozpakowywanie obiektów przeznaczonych do transportu
— praca na wysokości
— wyjazdy krajowe i zagraniczne

Wymagania
— wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
— umiejętność obsługi elektronarzędzi
— prawo jazdy kat. B, mile widziane również prawo jazdy kat. C.
— uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m.
— kreatywność
— sprawność fizyczna

Oczekiwania
— odpowiedzialność
— umiejętność pracy w zespole
— komunikatywność
— umiejętność pracy pod presją czasu
— wielozadaniowość

Oferujemy
— ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji
— stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie ofert (życiorys z uwzględnieniem dorobku zawodowego, list motywacyjny) osobiście (sekretariat) lub pocztą w terminie do 24 września 2019 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Narodowe we Wrocławiu, z siedzibą przy pl. Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław. Podanie i zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych, a także zgoda na przetwarzanie ich do celów innych rekrutacji prowadzonych przez administratora jest w całości dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, a także może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw dostępne są w zakładce Polityka Prywatności na stronie mnwr.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.