Pawilon Czterech Kopuł

Muzeum Sztuki Współczesnej

ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław
+48 71 712 71 81 (-89) lub 71 372 51 50 (-51, -53) wew. 223
kasa/informacje biletowe: +48 71 712 71 89
pawilon@mnwr.pl

Pawilon Czterech Kopuł – więcej kontaktów

Iwona Dorota Bigos
Kierownik Pawilonu Czterech Kopuł
Muzeum Sztuki Współczesnej

iwona.bigos@mnwr.pl
+48 71 712 71 83

Anna Chmielarz
Kurator Pawilonu Czterech Kopuł
Muzeum Sztuki Współczesnej
anna.chmielarz@mnwr.pl
+48 71 712 71 86

Dział Malarstwa
Anna Chmielarz
anna.chmielarz@mnwr.pl
+48 71 712 71 86

Barbara Ilkosz (em.)
barbara.ilkosz@mnwr.pl

Dział Grafiki i Rysunku
Magdalena Szafkowska
magdalena.szafkowska@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 208

Justyna Chojnacka
justyna.chojnacka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 209

Dział Rzeźby
Małgorzata Micuła
malgorzata.micula@mnwr.pl
+48 71 712 71 82

Dział Fotografii
Adam Pacholak
adam.pacholak@mnwr.pl
+48 71 712 71 87

Aleksandra Szwedo
aleksandra.szwedo@mnwr.pl
+48 71 712 71 87

Dział Ceramiki i Szkła
dr Barbara Banaś
barbara.banas@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 205

Główny Specjalista ds. Technicznych
Bogusław Surowiecki
boguslaw.surowiecki@mnwr.pl
+48 71 712 71 85

Dział Edukacji
+48 71 712 71 81, edukacja.pawilon@mnwr.pl
Iwona Gołaj
iwona.golaj@mnwr.pl

Agata Iżykowska-Uszczyk
agata.izykowska@mnwr.pl

Barbara Przerwa
barbara.przerwa@mnwr.pl

 

print