Pawilon Czterech Kopuł

Muzeum Sztuki Współczesnej

ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław
+48 71 712 71 81 (-89) lub 71 372 51 50 (-51, -53) wew. 223
pawilon@mnwr.pl

Pawilon Czterech Kopuł – więcej kontaktów

Iwona Dorota Bigos
Kierownik Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej
iwona.bigos@mnwr.pl
+48 71 712 71 83

Barbara Ilkosz
Kurator Pawilonu Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej
barbara.ilkosz@mnwr.pl
+48 71 712 71 87
+48 71 372 51 50 wew. 291

Dział Malarstwa
oraz Dział Rzeźby

Barbara Ilkosz
barbara.ilkosz@mnwr.pl
+48 71 712 71 87
+48 71 372 51 50 wew. 291

Anna Chmielarz
anna.chmielarz@mnwr.pl
+48 71 712 71 86
+48 71 372 51 50 wew. 291

Dział Grafiki i Rysunków
Magdalena Szafkowska
magdalena.szafkowska@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 208

Dział Fotografii
Małgorzata Santarek
malgorzata.santarek@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 321

Dział Ceramiki i Szkła
dr Barbara Banaś

barbara.banas@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 205

Główny Specjalista ds. Technicznych
Bogusław Surowiecki
boguslaw.surowiecki@mnwr.pl
+48 71 712 71 85

Dział Oświatowy
+48 71 712 71 81
Iwona Gołaj

iwona.golaj@mnwr.pl

Agata Iżykowska-Uszczyk
agata.izykowska@mnwr.pl

Justyna Oleksy
justyna.oleksy@mnwr.pl

print