Muzeum Narodowe we Wrocławiu

pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław
NIP 896-000-60-69

sekretariat: +48 71 343 56 43
centrala: +48 71 372 51 50/51, 53, 56
faks: +48 71 372 51 59 (fax)
sekretariat@mnwr.pl

Muzeum Narodowe we Wrocławiu – więcej kontaktów

GALERIA SZTUKI XII-XV W.
dr Agnieszka Patała
agnieszka.patala@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 295

GALERIA SZTUKI XVI-XIX W.
Ewa Houszka
Kurator Galerii Sztuki XVI-XIX w.
ewa.houszka@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 290

Dział Malarstwa XVI-XIX w.
Ewa Houszka
ewa.houszka@mnwr.pl

+48 71 372 51 50 wew. 290 

dr Beata Lejman
beata.lejman@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 237

Marek Pierzchała
marek.pierzchala@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 290

Dział Rzeźby XVI-XIX w.
Romuald Nowak
romuald.nowak@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 201

Dział Grafiki XVI-XIX w.
Izabela Żak
izabela.zak@mnwr.art.pl
+48 71 372 51 50 wew. 294

Zuzanna Mikołajek
zuzanna.mikolajek@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 293

GALERIA RZEMIOSŁ ARTYSTYCZNYCH
I KULTURY TECHNICZNEJ
Małgorzata Korżel-Kraśna
Kurator Galerii Rzemiosł Artystycznych
i Kultury Technicznej
Sekretarz ds. Naukowo-Oświatowych
malgorzata.krasna@mnwr.pl
+48 71 343 82 04 wew. 345

Dział Ceramiki
Jolanta Sozańska
jolanta.sozanska@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 284

Dział Szkła
Elżbieta Gajewska-Prorok
elzbieta.gajewska-prorok@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 276

Dział Tkanin i Ubiorów
Małgorzata Nawotka-Możdżyńska
malgorzata.mozdzynska@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 276

Dział Mebli
Małgorzata Korżel-Kraśna
malgorzata.krasna@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 345

Dział Metali i Zegarów
Jacek Witecki
jacek.witecki@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 280

Dział Rzemiosł Bliskiego i Dalekiego Wschodu
Dorota Róż-Mielecka
dorota.roz-mielecka@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 284

Dział Oręża
Jacek Witecki
jacek.witecki@mnwr.art.pl
+48 71 372 51 50 wew. 280

Dział Numizmatyczno-Sfragistyczny
Magdalena Karnicka
+48 71 372 51 50 wew. 278
magdalena.karnicka@mnwr.pl

Artur Hryniewicz
+48 71 372 51 50 wew. 278
artur.hryniewicz@mnwr.pl

Dział Kultury Technicznej
Tadeusz Fercowicz
tadeusz.fercowicz@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 280

MUZEUM SZTUKI KSIĄŻKI (w organizacji)
Wojciech Kaczorowski
wojciech.kaczorowski@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 281, 283

DZIAŁ DOKUMENTÓW
dr Robert Heś
Kierownik Działu Dokumentów
robert.hes@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 242

Beata Stragierowicz
beata.stragierowicz@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 242

print