Muzeum Narodowe we Wrocławiu

pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław

NIP 896-000-60-69

sekretariat +(48) 71 343 56 43
centrala (+48) 71 372 51 50/51, 53, 56
faks (+48) 71 372 51 59
sekretariat@mnwr.pl

Muzeum Narodowe we Wrocławiu – więcej kontaktów

GALERIA SZTUKI XII–XV W.
Agata Stasińska
agata.stasinska@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 295

GALERIA SZTUKI XVI–XIX W.
Marek Pierzchała
Kurator Galerii Sztuki XVI–XIX w.
marek.pierzchala@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 290

Dział Malarstwa XVI–XIX w.
dr Beata Lejman
beata.lejman@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 237

Małgorzata Macura
malgorzata.macura@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 290

Ewa Houszka (em.)
ewa.houszka@mnwr.pl

Dział Rzeźby XVI–XIX w.
dr Romuald Nowak
romuald.nowak@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 201

Barbara Andruszkiewicz
barbara.andruszkiewicz@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 295

Dział Grafiki XVI–XIX w.
Aurelia Zduńczyk
aurelia.zdunczyk@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 293

Izabela Żak (em.)
izabela.zak@mnwr.pl

GALERIA RZEMIOSŁ ARTYSTYCZNYCH
I KULTURY TECHNICZNEJ
Małgorzata Korżel-Kraśna
Kurator Galerii Rzemiosł Artystycznych
i Kultury Technicznej
Sekretarz ds. Naukowo-Oświatowych
malgorzata.krasna@mnwr.pl
+48 71 343 82 04 wew. 345

Dział Ceramiki
Jolanta Sozańska
jolanta.sozanska@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 284

Dział Szkła
Elżbieta Gajewska-Prorok
elzbieta.gajewska-prorok@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 276

Dział Tkanin i Ubiorów
Małgorzata Możdżyńska-Nawotka
malgorzata.mozdzynska@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 276

Dział Mebli
Małgorzata Korżel-Kraśna
malgorzata.krasna@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 345

Dział Metali i Zegarów
Jacek Witecki
jacek.witecki@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 280

Dział Rzemiosł Bliskiego i Dalekiego Wschodu
Dorota Róż-Mielecka
dorota.roz-mielecka@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 284

Dział Oręża
Jacek Witecki
jacek.witecki@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 280

Dział Numizmatyczno-Sfragistyczny
Magdalena Karnicka
+48 71 372 51 50 wew. 278
magdalena.karnicka@mnwr.pl

Artur Hryniewicz
+48 71 372 51 50 wew. 278
artur.hryniewicz@mnwr.pl

Dział Kultury Technicznej
Tadeusz Fercowicz
tadeusz.fercowicz@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 280

DZIAŁ SZTUKI WYDAWNICZEJ
Jakub M. Łubocki
jakub.lubocki@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 281, 283

Wojciech Kaczorowski (em.)
wojciech.kaczorowski@mnwr.pl

DZIAŁ DOKUMENTÓW
dr Robert Heś
Kierownik Działu Dokumentów
robert.hes@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 242

Beata Stragierowicz
beata.stragierowicz@mnwr.pl
+48 71 372 51 50 wew. 242

 

print