Contact

The National Museum in Wrocław
pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław
NIP 896-000-60-69

secretariat: +48 71 343 56 43
central: +48 71 372 51 50/51, 53, 56
fax: +48 71 372 51 59 (fax)
e-mail: sekretariat@mnwr.art.pl

Museum – more contacts

DZIAŁ DOKUMENTACJI I INWENTARYZACJI ZBIORÓW
inwentarze@mnwr.pl 
tel. 71 344 28 27, 71 372 51 50 (-51, -53) wew. 267

Monika Raczyńska-Sędzikowska 
Główny inwentaryzator
monika.sedzikowska@mnwr.pl 
tel. 71 372 51 50 (-51, -53) wew. 263

ZESPÓŁ:
Jolanta Wybraniec-Krzywka
jolanta.krzywka@mnwr.pl

Dobrochna Głowaczewska
dobrochna.glowaczewska@mnwr.pl

Natalia Więcław
natalia.wieclaw@mnwr.pl

Maria Kondracka
maria.kondracka@mnwr.pl

Agata Stasińska
agata.stasinska@mnwr.pl

PRACOWNIA KOMPUTEROWA
dr Aleksandra Bek-Koreń
Kierownik Pracowni Komputerowej
aleksandra.bek-koren@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 226

ZESPÓŁ:
Weronika Jackiewicz
weronika.jackiewicz@mnwr.pl

Katarzyna Pierzchała
katarzyna.pierzchala@mnwr.pl

Szymon Puchała
szymon.puchala@mnwr.pl

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA
Arkadiusz Podstawka
Kierownik działu
arkadiusz.podstawka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 228, 229

ZESPÓŁ:
Wojciech Rogowicz 
wojciech.rogowicz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 228, 229

Wanda Poczachowska
wanda.pochachowska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 230

Magdalena Wyłupek
magda.wylupek@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 230

DZIAŁ KONSERWACJI
Małgorzata Slawiczek-Altman
Główny konserwator
malgorzata.slawiczek-altman@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 w. 232

ZESPÓŁ:
— Pracownia Malarstwa i Rzeźby
Starszy konserwator 
Karolina Furykiewicz 
karolina.furykiewicz@mnwr.pl

Joanna Zyzik-Lubasińska
joanna.zyzik-lubasinska@mnwr.pl

Artur Jarkiewicz
artur.jarkiewicz@mnwr.pl

Agata Warszewska-Kołodziej 
Starszy asystent konserwatorski 
agata.warszewska@mnwr.pl

Barbara Kicielińska 
Starszy renowator
barbara.kicielinska@mnwr.pl

Mariola Gloc-Rochowicz 
Starszy renowator
mariola.rochowicz@mnwr.pl

Marzena Mironowicz 
Konserwator, dokumentacja konserwatorska
marzena.mironowicz@mnwr.pl

— Pracownia Metali
tel. 71 372 51 50 w. 231
Marcin Sokolnicki 
Starszy renowator 
marcin.sokolnicki@mnwr.pl

Mariusz Wierchowski 
Starszy renowator 
mariusz.wierchowski@mnwr.pl

— Pracownia Tkanin
Diana Jędrysek-Skotnicka 
Starszy konserwator
diana.jedrysek@mnwr.pl
tel. 71 3725150 wew. 233

— Pracownia Mebli i Ram
Franciszek Kosiński 
Starszy renowator
franciszek.kosinski@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 w. 254

— Pracownia Papieru i Skóry
Daria Kordowska
Konserwator
daria.kordowska@mnwr.pl

Izabella Żołowicz
Asystent konserwatorski
izabella.zolowicz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 252

DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU
Anna Kowalów
Rzecznik prasowy
Kierownik Działu Reklamy i Marketingu
anna.kowalow@mnwr.pl
tel. 71 343 07 27, +48 696 501 438

ZESPÓŁ:
Anna Chodorska
Specjalista ds. reklamy i marketingu
anna.chodorska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 273

Agnieszka Kuprianowicz
Specjalista ds. promocji i organizacji wydarzeń
agnieszka.kuprianowicz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 209

Joanna Socha
Specjalista ds. sprzedaży
joanna.socha@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 273

Paulina Popiół 
Specjalista ds. promocji i kontaktów z mediami
paulina.popiol@mnwr.pl
tel. 71 343 07 27 , 71 372 51 50 wew. 271

Paulina Grubiak
Specjalista ds. reklamy i sponsoringu
paulina.grubiak@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 209

Aleksandra Ziemlańska
Specjalista ds. strony www
aleksandra.ziemlanska@mnwr.pl
tel. 71 343 07 27 , 71 372 51 50 wew. 271

PRAWA AUTORSKIE
Dominika Jeżewska
Główny specjalista ds. praw autorskich i sporządzania umów
dominika.jezewska@mnwr.pl 
tel. 71 726 56 77

WYDAWNICTWO
wydawnictwo@mnwr.art.pl

Bogusława Idzik-Ćwikowska
Kierownik Działu Wydawnictw
boguslawa.idzik@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 256

ZESPÓŁ:
Urszula Bednarz
urszula.bednarz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 303

Stanisław Rościcki
stanislaw.roscicki@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 303

Małgorzata Wieczorek
malgorzata.wieczorek@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 316

BIBLIOTEKA
tel. 71 372 51 50 wew. 320

Barbara Fercowicz
Kierownik Biblioteki
barbara.fercowicz@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 239

ZESPÓŁ:
Beata Szczupakowska
beata.szczupakowska@mnwr.pl

Maria Piotrowska
maria.piotrowska@mnwr.pl

Dorota Polak
dorota.polak@mnwr.pl

Katarzyna Sokulska 
katarzyna.sokulska@mnwr.pl

Przemysław Tarka
przemyslaw.tarka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 285

DZIAŁ KADR I SPRAW SOCJALNYCH
Wioletta Fudali
Kierownik Działu Kadr i Spraw Socjalnych
wioletta.fudali@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 356

Iwona Sztajnert
iwona.sztajnert@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 202

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
Grażyna Kośnicka
Kierownik Sekcji Gospodarczej
grazyna.kosnicka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 213

Marta Czarnecka-Wysocka
Referent ds. administracyjno-gospodarczych
marta.wysocka@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 213

Kamila Wosiak
Referent ds. administracyjno-gospodarczych
kamila.wosiak@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 213

Anna Twardowska
Główny specjalista ds. zamówień publicznych
anna.twardowska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 289

Agnieszka Ziemlańska-Rzepka
Specjalista ds. zamówień publicznych
agnieszka.rzepka@mnwr.pl
tel.  71 34 333 08, 71 372 51 50 wew. 215

Joanna Piątkowska
Główny specjalista ds. technicznych
joanna.piatkowska@mnwr.pl
tel. 71 372 51 50 wew. 215

Contacts to branches

NATIONAL MUSEUM IN WROCŁAW
pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław
NIP 896-000-60-69

secretariat: +48 71 343 56 43
central: +48 71 372 51 50/51, 53, 56
fax: +48 71 372 51 59
sekretariat@mnwr.pl


PANORAMA OF THE BATTLE OF RACŁAWICE
ul. J. E. Purkyniego 11
50-155 Wrocław
secretariat: +48 71 343 36 39
central: +48 71 344 16 61/62
biuro@panoramaraclawicka.pl


ETHNOGRAPHIC MUSEUM
ul. R. Traugutta 111-113
50-077 Wrocław
+48 71 343 33 13
+48 71 342 12 67
muzeum@muzeumetnograficzne.pl


FOUR DOMES PAVILION MUSEUM OF CONTEMPORARY ART
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław
+48 71 712 71 82
pawilon@mnwr.pl

Contact us

The National Museum in Wrocław
pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław
NIP 896-000-60-69

secretariat: +48 71 343 56 43
central: +48 71 372 51 50/51, 53, 56
fax: +48 71 372 51 59 (fax)
e-mail: sekretariat@mnwr.art.pl

print