Praca

Oferty pracy

Muzeum Narodowe we Wrocławiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Konserwator w Pracowni Papieru i Skóry

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie o profilu konserwacja i restauracja dzieł sztuki specjalizacja – konserwacja papieru i skóry
  • udokumentowana praktyka w zawodzie konserwatora papieru i skóry (w przypadku kandydatów bezpośrednio po ukończeniu studiów referencje promotora dyplomu)
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka obcego

Opis stanowiska:

  • prowadzenia pełnego zakresu prac konserwatorskich zgodnie ze specjalizacją
  • prowadzenie prac konserwatorskich przy obiektach zabytkowych wymagających oczyszczenia, naprawy, przygotowania do ekspozycji lub wypożyczenia
  • prowadzenie analiz stanu zachowania obiektów zabytkowych
  • tworzenie dokumentacji opisowej i fotograficznej konserwowanych obiektów
  • prowadzenie czynności profilaktycznych dotyczących zbiorów, magazynów, sal wystawowych i transportu muzealiów
  • prowadzenie pełnej dokumentacji wszelkich wykonywanych czynności konserwatorskich
  • pełnienie roli kuriera w transportach zabytków

Oferujemy:

  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, życiorys z uwzględnieniem dorobku zawodowego, kopia dyplomu ukończenia studiów, referencje, mile widziane portfolio) osobiście (sekretariat) lub pocztą (w tym e-mail) w terminie do 31 marca 2019 r.
Kontakt – Dział Konserwacji, Główny Konserwator Małgorzata Slawiczek-Altman: malgorzata.slawiczek-altman@mnwr.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 (tekst jednolity Dz.U. 2015 poz. 2135).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. płac

Osoba ta odpowiedzialna będzie m.in. za:
• samodzielne naliczanie wynagrodzeń z osobowego i bezosobowego funduszu płac,
  naliczanie zasiłków ZUS, m.in.: chorobowych, macierzyńskich,
  opiekuńczych, świadczeń rehabilitacyjnych,
• wprowadzanie danych do systemu płacowego i do systemu Płatnik,
• dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PDOF I GUS,
• sporządzanie zaświadczeń i informacji dla pracowników,
• przygotowywanie dokumentacji emerytalno-rentowej (RP-7).
• prowadzenie kasy zapomogowo-pożyczkowej,
• sporządzanie informacji podatkowej PIT-11

Wymagania:
• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• preferowane wykształcenie min. średnie,
• dobra znajomość systemów kadrowo-płacowych,
• dobra znajomość programu Płatnik,
• dobra znajomość przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy oraz praw autorskich,
• znajomość MS Office,
• dokładność, sumienność, samodzielność i terminowość,
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
• mile widziana znajomość zagadnień kadrowych oraz programu R2 płatnik

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pakiet świadczeń socjalnych,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• wymiar 8/8

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV listownie na adres MNWr lub osobiście w zamkniętej kopercie z adnotacją „Rekrutacja” na portierni MNWr do dnia 28.02.2019 r.

Osoba sprzątająca